naše výroba

Vítejte v novém výrobním závodě společnosti DOMYRIO.

Naše Domyrio

V krásné moravskoslezské přírodě jsme postavili zcela novou výrobní halu a vybavili ji nejmodernější, plně automatizovanou technologií oceňované německé firmy Weinmann, která nám umožňuje proměňovat všechny smělé plány našich zákazníků ve skutečnost. Výroba s maximální prefabrikací eliminuje lidské chyby. Přesné, moderní, počítači řízené stroje dům vyměří, poskládají a sestaví s milimetrovou přesností. A náš zkušený tým vám tuto dokonalou skládačku na místě během pár dnů sestaví. Pojďte s námi nahlédnout do výrobní haly a sledovat koncert lidí a strojů…

004 Domyrio scaled

Technologicky nejmodernější výroba dřevostaveb

Díky maximální míře strojové prefabrikace jednotlivých částí domu ve stabilním, bezprašném prostředí našeho závodu odpadá riziko nepřesností způsobených lidskou nedokonalostí. Nejtěžší práci jsme přenechali strojům a minimalizovali riziko lidské chyby. Dokonalost a bezvadnost našich dřevostaveb zajišťují sofistikované, počítačem řízené technologie, které jednotlivé části domu ve 3D modelech naprojektují, vyměří, poskládají a sestaví s milimetrovou přesností.

Jako jediní u nás jsme navíc schopni nabídnout počítačem řízené procesy foukání izolací, jež jsou zárukou maximální možné kvality dodávaných stavebních materiálů a garantují výjimečnou úspornost našich dřevostaveb a jejich dlouhou životnost.

Průmyslová preciznost

Na ploše téměř 8000 m2 se v rekordně krátkém čase rodí precizně opracované segmenty našich dřevostaveb, které tým zkušených odborníků následně během několika málo dnů na místě stavby pouze zkompletuje. Díky unikátní organizaci výroby, maximální míře automatizace obráběcích procesů a milimetrové přesnosti moderních obráběcích strojů dokážeme vyrobit dokonalou skládačku domu ze dřeva již během pouhých 3 až 5 dnů. Za rok jsme tak připraveni dodat na vaše stavební parcely až 200 unikátních domů ze dřeva v nejvyšší možné kvalitě.

Mezi naše priority patří i spokojený tým

Jsme si vědomi, že dokonalé domy, ve kterých se skvěle bydlí, se rodí tam, kde se skvěle pracuje. Vedle špičkových technologií ve výrobní hale proto nezapomínáme ani na optimální pracovní prostředí pro naše zaměstnance. Náš sehraný tým tvoří profesionálně vyškolení dřevostavbaři, kteří dobře vědí, že i tradiční řemeslo má svou moderní podobu.

Jsme certifikovaný výrobce

Jsme certifikovaný výrobce, což zaručuje našim zákazníkům vysokou úroveň kvality a spolehlivosti v naší práci. Každý produkt, který opustí naše výrobní zařízení, je podroben přísným kontrolám a splňuje nejpřísnější standardy. Díky našemu certifikátu můžete mít jistotu, že si vybíráte dřevostavby od spolehlivého a odborného partnera.

infini 1
Fermacell
logo cs
fb1d2eef 0a83 491b b6ae 8f4ff50691b2

Kontaktuje nás

Zaujaly vás dřevostavby? Je na čase postavit tu Vaši!

  Osobní údaje budou naší společností zpracovávány v souladu s platným nařízením, bližší informace naleznete zde. Podmínky pro zasílání nabídek a jiných komerčních sdělení naleznete zde.

  Možná jste také hledali

  Bungalov 4+kk

  Katalog domů

  Podívejte se na naši nabídku domů různých velikostí, tvarů a dispozičních řešení.

  dodavatele

  Dodavatelé a partneři

  Podívejte se, jaké společnosti pro nás dodávají materiály a nebo s jakými společnosti spolupracujeme.

  007 Domyrio scaled 1 1

  O nás

  DOMYRIO navazuje na tradici řemeslníků z Rýmařova a okolí. Jejich umění při práci se dřevem přenášíme do 21. století prostřednictvím moderních technologií.