Bungalovy 5+kk

TOP 3 bungalovy 5+kk

Bungalovy se těší velké oblibě, zejména díky svému pohodlnému jednopodlažnímu uspořádání a bezbariérovému přístupu. Jsou energeticky úspornější a díky jejich jednodušší konstrukci jsou levnější na stavbu. Oproti patrovým domům nenabízí tak velkou podlahovou plochu, proto dává smysl jít do bungalovu 5+kk.

V tomto článku Vám představíme tři skvělé bungalovy 5+kk, které jsou známé svou prostorností, útulností a moderním designem. Každý z nich nabízí jedinečné vlastnosti, jež uspokojí potřeby všech zájemců. U každého domu si můžete prohlédnout půdorys bungalovu 5+kk.

j easy 99 camera01 b

Easy 99

Malý velký dům
99 m² | 5+kk
Cena od: 2 406 900 Kč

Pokud chcete bungalov 5+kk, ale kvůli menšímu pozemku hledáte bungalov s malou zastavěnou plochou, právě jste ho našli. Tento bungalov poskytuje tři ložnice a další pokoj, který lze využít jako pracovnu nebo další ložnici. To vše v 99 m² a v šířce pouhé 7,85 m.

Součástí dispozice je také zajímavě řešená koupelna, samostatné WC a prostorná technická místnost. Zkrátka zajímavý dům pro velkou rodinu.

Moderní bungalov do L

Exclusive 190

Prostorný moderní bungalov 5+kk
190 m² | 5+kk
Cena od: 4 801 100 Kč

V EXCLUSIVE 190 si každý najde to svoje. Na 190 m² podlahové plochy s 5+kk dispozicí naleznete v projektu například pohodlné parkování pro dvě auta s přímým vstupem do domu, obývací pokoj s velkými okny poskytující výhled do zahrady a celkové propojení ložnic a obytné části při zachování soukromí rodiny.

Nelíbí se Vám rovná střecha bungalovu? Upravení střechy na pultovou není pro nás žádný problém. Rádi Vám cokoliv přizpůsobíme dle Vašich představ.

Vysoce kvalitní bungalov do L

Exclusive 233

Luxusní bungalov bez kompromisů
233 m² | 5+kk
Cena od: 5 255 900 Kč

Tento luxusní bungalov 5+kk Vám splní všechny vaše sny o pohodlném bydlení, kde se spojuje prostor, soukromí a reprezentativní vzhled. Tento bungalov se například pyšní krytými terasami po celém obvodu domu, což vám umožní relaxovat a užívat si pohodlí zahrady za jakéhokoli počasí.

Také v bungalovu naleznete 4 ložnice, velkou pracovnu, šatnu, 2 koupelny, dvojgaráž, sklad… a všechno to s moderním a luxusním nádechem.

Závěr

Pokud hledáte bungalov 5+kk, dřevostavby od DOMYRIO Vám nabídnou kvalitu, komfort i luxus. Od praktického modelu EASY 99 přes prostorný EXCLUSIVE 190 až po velkolepý EXCLUSIVE 233, každý z těchto domů vám poskytne pohodlné bydlení, vysokou kvalitu a přizpůsobení dle Vašich představ. Vyberte si takový, který bude odpovídat Vašim požadavkům na prostor, komfort a cenu, a těšte se na Váš vysněný domov.

Proč právě DOMYRIO?

telepne_cerpadlo

✅ TEPELNÉ ČERPADLO V CENĚ

V ceně dřevostavby je teplovodní podlahové vytápění s prvotřídním tepelným čerpadlem vzduch-voda, které je osvobozeno od otravného hluku a nepříjemného proudění vzduchu.

10_tydnu

✅ dům do deseti týdnů

Díky efektivním stavebním procesům a moderní technologii jsme schopni postavit váš nový domov během pouhých deseti týdnů. Naše rychlá výstavba však neobětuje kvalitu ani detaily.

omitky_STO

✅ špičkový omítkový systém STO

Jsme jediní v ČR, co využívají kompletní omítkový systém špičkové německé firmy STO, který je navržen tak, aby vydržel extrémní povětrnostní podmínky a zároveň zachoval svůj estetický vzhled.

kvalita_materialu_1

✅ Vysoká kvalita výběrových materiálů

My v DOMYRIO klademe velký důraz na kvalitu použitých materiálů. Našim klientům nabízíme pouze vysoce kvalitní materiály, které jsou již zahrnuty v ceně domu.