PROČ PRÁVĚ DOMYRIO?

Tohle je 12 důvodů, proč jít do dřevostavby s námi

telepne_cerpadlo

✅ TEPELNÉ ČERPADLO V CENĚ

V ceně domu je teplovodní podlahové vytápění s prvotřídním tepelným čerpadlem vzduch-voda, které Vás nebude obtěžovat hlukem, navíc lze komfortně ovládat pomocí chytrého telefonu.

10_tydnu

✅ dům do deseti týdnů

Díky efektivním stavebním procesům a moderní technologii jsme schopni postavit váš nový domov během pouhých deseti týdnů. Naše rychlá výstavba však neobětuje kvalitu ani detaily.

omitky_STO

✅ špičkový omítkový systém STO

Jsme jediní v ČR, co využívají kompletní fasádní systém špičkové německé firmy STO, který je navržen tak, aby vydržel extrémní povětrnostní podmínky a zároveň zachoval svůj estetický vzhled.

vyska_stropu

✅ světlá výška stropu 2600mm

Světlá výška místností 2 600 mm jako standard pro lepší kvalitu proudění vzduchu a pro místnosti, které působí prostorněji a komfortněji.

kvalita_materialu_1

✅ Vysoká kvalita výběrových materiálů v ceně

My v DOMYRIO klademe velký důraz na kvalitu použitých materiálů. Našim klientům nabízíme pouze vysoce kvalitní materiály, které jsou již zahrnuty v ceně domu.

certifikovane_skladby

✅ Unikátní obvodové stěny s plnou předstěnou

Naše obvodové stěny se odlišují unikátními skladbami, které zahrnují tzv. plnou předstěnu. Díky této technologii poskytujeme domovy, které nabízejí výrazně lepší ochranu a komfort pro vaše bydlení.

tuhodt_konstrukce

✅ VYNIKAJÍCÍ TUHOST STAVEB

Dřevostavby od DOMYRIO mají vynikající tuhost a to díky použití hranolu KVH tloušťky 160 mm.

rekuperace

✅ MOŽNOST REKUPERACE

Rekuperace zajišťuje efektivní ventilaci a zlepšuje kvalitu vzduchu v domě. Proto v DOMYRIO mají naše domy speciální podhledy místností s možností vedení rekuperace ve standardu.

typove_domy

✅ Technologicky nejmodernější výroba dřevostaveb

Postavili jsme zcela novou výrobní halu a vybavili ji nejmodernější, plně automatizovanou technologií oceňované německé firmy Weinmann, která nám umožňuje proměňovat všechny smělé plány našich zákazníků ve skutečnost.

✅ Integrace vnějších elektrických žaluzií

Používáme předokenní elektricky ovládané žaluzie, které jsou zcela integrované do fasádního systému. Když jsou žaluzie vytažené nahoru, jsou zcela neviditelné, včetně instalačního boxu. Toto řešení zajišťuje modernější design, lepší ochranu žaluzií před povětrnostními vlivy a prodlužování životnosti.

beton_2

✅ Spolehlivé betonové podlahy

Betonové podlahy DOMYRIO využívají ověřený přístup ze západních zemí. Tato naše konstrukce zajišťuje vynikající dynamickou odolnost, výborné izolační vlastnosti a především dlouhodobou životnost.

✅ standardní výška vnitřních dveří 2100mm

Výška 2100mm zajišťuje nejen estetický vzhled, ale i praktičnost. Dveře působí elegantně a dodávají interiéru modernější, prostornější a vzdušnější dojem. Pro vyšší osoby, nebo při potřebě přenášet větší předměty poskytují pohodlnější a praktičtější průchod.

Kontaktuje nás

Zaujaly Vás dřevostavby od profíků z Rýmařova? Je na čase postavit tu Vaši!

  Osobní údaje budou naší společností zpracovávány v souladu s platným nařízením, bližší informace naleznete zde. Podmínky pro zasílání nabídek a jiných komerčních sdělení naleznete zde.

  Mohlo by Vás zajímat

  Bungalov 4+kk

  Katalog domů

  Podívejte se na naši nabídku domů různých velikostí, tvarů a dispozičních řešení.

  078 Domyrio 1 scaled 1

  Naše výroba

  Vítejte v novém výrobním závodě společnosti DOMYRIO. Technologicky nejmodernější výroba dřevostaveb.

  007 Domyrio scaled 1 1

  O nás

  DOMYRIO navazuje na tradici řemeslníků z Rýmařova a okolí. Jejich umění při práci se dřevem přenášíme do 21. století prostřednictvím moderních technologií.