Pasivní domy na klíč

Co jsou pasivní domy?

Pasivní dřevostavby představují špičku v oblasti ekologického a energeticky úsporného bydlení. Tyto domy splňují přísné normy spotřeby energie – konkrétně méně než 15 kWh/m² ročně. Investice do pasivní dřevostavby není jen krokem k úspoře energií, ale také k zajištění komfortního a zdravého prostředí.

Pasivní domy se od nízkoenergetických domů liší nejen v tepelně technických vlastnostech pláště (parametry „U“ a těsnost), ale také v promyšleném dispozičním uspořádání domu, správném umístění vůči světovým stranám, optimální velikosti a typu prosklení, zohlednění klimatických podmínek a technologické vybavenosti. Klíčové jsou systémy větrání s rekuperací, solární ohřev vody a pasivní předehřev vzduchu.

easy 105 d 1 camera02 1

Perfektní projekt pro stavbu pasivního domu

EASY 105 je perfektní 4+kk projekt bungalovu od 2 816 100 Kč, který může být pro Vás navržen pro stavbu pasivního domu.

Pasivní domy na klíč
od řemeslníků z Rýmařova

Uvažujete o pasivní domu na klíč? To jste na správném místě. Přesvědčte se o kvalitách DOMYRIO prohlídkou v našem novém výrobním závodě a získejte všechny naše bezkonkurenční výhody jako je špičkové tepelné čerpadlo nebo omítkový systém STO.

    Osobní údaje budou naší společností zpracovávány v souladu s platným nařízením, bližší informace naleznete zde. Podmínky pro zasílání nabídek a jiných komerčních sdělení naleznete zde.