o nás

Vize

Značka DOMYRIO navazuje na tradici řemeslníků z Rýmařova a okolí. Jejich umění při práci se dřevem přenášíme do 21. století prostřednictvím moderních technologií. Chceme stavět domy, které budou zákazníkům sloužit desítky let – díky chytré architektuře nejenže splní jejich požadavky na příjemný život, ale budou zároveň ozdobou českých měst a vesnic. Ladíme proto každý jejich detail.

Pohled na Rymarov

S respektem k přírodě

Máme obrovskou úctu k přírodě. Převzali jsme přírodu od našich předků a cítíme povinnost předat ji dalším generacím v co nejlepším stavu. Ekologie tedy hraje v našem konceptu novodobého bydlení velkou roli.

Každý domov, který stavíme, je ekologicky maximálně šetrný – vzniká z různých obnovitelných materiálů. Mezi nimi hraje prim dokonale vysušené a opracované dřevo z jesenických smrků. Ty během růstu na místních stráních vážou oxid uhličitý ze vzduchu a zároveň uvolňují kyslík. Jak ale stárnou, přijímají oxidu uhličitého stále méně, a nakonec začnou odumírat. Proto je pro životní prostředí tak důležité využívat dřevo i jako stavební materiál – čím více dřevostaveb postavíme, tím více se zasadíme o ochranu klimatu.

Naše domy jsou navíc energeticky velice úsporné – od nízkoenergetických přes ty s téměř nulovou spotřebou energie až po pasivní, jejichž spotřeba může být pokryta jen z obnovitelných zdrojů.

S respektem k lidem

Kromě citlivého přístupu k životnímu prostředí hledáme také způsoby, jak rodinám usnadnit cestu k novému bydlení. To je důležité vždy, ale obzvláště to platí nyní, kdy ceny bytů a domů prudce rostou – proto dbáme na to, aby byly naše dřevostavby finančně dostupné.

Umožňuje nám to kombinace letitých znalostí práce se dřevem a moderních technologií. Dřevo a jiné obnovitelné materiály zpracováváme na nejmodernějších CNC strojích a jednotlivé díly vyrábíme na automatizovaných linkách systémem plošné prefabrikace. Díky maximální prefabrikaci odpadají lidské chyby – roboti dům vyměří a poskládají s milimetrovou přesností. Naši zkušení profesionálové pak na místě dům během několika dnů sestaví.

23 rodina na podlaze
pribeh

Náš příběh

Každý člověk má jinou představu o životním prostoru, architektuře a designu. Naším úkolem je tyto představy splnit. I proto jsme na typových projektech spolupracovali s respektovanou architektonickou kanceláří AID v Brně – věnovali jsme jim hodně energie a na výsledek jsme opravdu hrdí. Jsou pravou volbou pro všechny, kteří ocení spoustu prostoru a promyšlená dispoziční řešení. Rádi ale rovněž pomáháme klientům vytvořit nový domov podle jejich individuálních návrhů.

Proto příběh DOMYRIO netvoříme jen my – každý den ho s námi píšou naši klienti.

Kontaktuje nás

Zaujaly vás dřevostavby? Je na čase postavit tu Vaši!

  Osobní údaje budou naší společností zpracovávány v souladu s platným nařízením, bližší informace naleznete zde. Podmínky pro zasílání nabídek a jiných komerčních sdělení naleznete zde.

  Možná jste také hledali

  175 Domyrio 1 scaled 1

  Kariéra

  Chcete se stát součástí Domyrio? Podívejte se na právě dostupné pozice a kontaktujte nás.

  Bungalov 4+kk

  Katalog

  Podívejte se na naši nabídku domů různých velikostí, tvarů a dispozičních řešení.

  078 Domyrio 1 scaled 1

  Naše výroba

  Vítejte v novém výrobním závodě společnosti DOMYRIO. Technologicky nejmodernější výroba dřevostaveb.