domy na uzky pozemek 1

Nejlepší domy na úzký pozemek

Stavba domu na úzkém pozemku může představovat komplikace, ale zároveň nabízí příležitost pro kreativní využití omezeného prostoru. V tomto článku najdete seznam nejlepších řešení pro úzké pozemky, od útulných bungalovů až po prostorné vícepatrové domy. 

Každý zahrnutý projekt ukazuje, jak lze efektivně přeměnit omezený prostor na komfortní a esteticky přitažlivé bydlení. Prohlédněte si tyto dřevostavby na úzký pozemek, jejich půdorysy, rozměry a ceny a zjistěte, jaký dům se na Váš pozemek hodí nejvíce.

exclusive 140 camera01

Exclusive 140

Nejlepší dům na úzký pozemek bez kompromisu
140 m² | 5+kk | 6 x 15 m
Cena od: Na dotaz

Tento moderní patrový dům je pro velmi úzké pozemky naprosto dokonalý. Jeho 5+kk dispozice nabízí 140 m² podlahové plochy, přičemž zastavěná plocha zabírá pouhých 90 m². Zároveň vám poskytne čtyři ložnice, prostornou technickou místnost a velký obytný prostor s jídelnou a kuchyní.

K tomu přičtěte možnost krytého stání k parkování auta i vstupu do domu pod střechou a máte vysněný dům na stísněný pozemek. V DOMYRIO Vám dům rádi upravíme k přesnému rozměru Vašeho pozemku.

p country 95 camera01

Country 95

Útulné řešení na velmi úzký pozemek
95 m² | 3+kk | 5 x 12,5 m
Cena od: 2 867 600 Kč

Je Vaše parcela široká jen pár metrů a přesto na ní chcete vybudovat rodinný dům nebo chalupu? Dům COUNTRY 95 je navržen přesně pro takové situace.

S rozměry 5 x 12,5 metru poskytuje 95 m² podlahové plochy, která nabízí velkorysou obývací místnost propojenou s kuchyní a nádherným výhledem do zahrady skrz velké okno. V patře naleznete praktický vikýř, který zvětšuje prostor ložnice a koupelny, dodávající celému patru vzdušný a moderní pocit. Vše za přívětivou cenu od 2 867 600 Kč.

u easy 73 camera02 1

Easy 73

Moderní bungalov na úzký pozemek
72.9 m² | 4+kk | 8 x 12 m
Cena od: 2 070 600 Kč

Pokud mezi Vaše oblíbené domy patří bungalovy, ale volbu Vám stěžuje úzký pozemek, jistě Vám padl do oka EASY 73

Tento dům na zastavěné ploše pouhých 97,2 poskytuje tři ložnice a velkou obývací místnost. Navíc je součástí dispozice zajímavě řešená koupelna, samostatné WC a prostorná technická místnost. 

Se šířkou 8 m je tento dům ideální pro užší pozemek a cena začíná začíná na 2 070 600 Kč. Zkrátka dům s ideální velikostí a se vším, co běžná rodina potřebuje ke svému bydlení.