kontakt

Poptávkový formulář

Zaujaly vás dřevostavby? Je na čase postavit tu Vaši!









    Osobní údaje budou naší společností zpracovávány v souladu s platným nařízením, bližší informace naleznete zde. Podmínky pro zasílání nabídek a jiných komerčních sdělení naleznete zde.

    Adresa:

    třída Hrdinů 1288/55
    795 01 Rýmařov

    IČ:

    03565394

    DIČ:

    CZ03565394

    Sociální sítě:

    Naši prodejci

    tomas pankrac 1

    Tomáš Pangrác

    +420 777 164 861
    tomas.pangrac@domyrio.cz

    David Raus

    David Raus

    +420 777 593 888
    david.raus@domyrio.cz

    Naši specialisté

    Jaromir Slovacek

    Jaromír Slováček

    Jednatel společnosti
    jaromir.slovacek@domyrio.cz

    Ales Polak

    Aleš Polák

    Provozně-výrobní ředitel
    +420 602 806 497
    ales.polak@domyrio.cz

    Lucie Polakova

    Lucie Poláková

    Administrativa, účetní
    +420 604 255 555
    lucie.polakova@domyrio.cz

    Jana Kosikova

    Jana Kosíková

    Technická podpora
    jana.kosikova@domyrio.cz

    Martin Bartak

    Martin Barták

    Stavbyvedoucí
    +420 602 663 139
    martin.bartak@domyrio.cz

    Tomas Cetkovsky

    Tomáš Cetkovský

    Vedoucí ve výrobě
    vyroba@domyrio.cz

    Kamila Cetkovska

    Kamila Cetkovská

    Skladový referent
    sklad@domyrio.cz

    Rudolf Bastrnak

    Rudolf Baštrnák

    Technická podpora
    rudolf.bastrnak@domyrio.cz

    brabec

    Ing. Martin Brabec

    Technická podpora
    martin.brabec@domyrio.cz

    Michal Bodnar

    Tereza Vrobelová

    Technická podpora
    tereza.vrobelova@domyrio.cz

    skala

    Adam Skála

    Technická podpora
    adam.skala@domyrio.cz

    pavlik

    Petr Pavlík

    Technická podpora
    petr.pavlik@domyrio.cz

    kontakt tym