interiéry na míru

Kuchyně INFINI

Od svých začátků jsou kuchyně INFINI charakteristické svým provedením a snahou dopřát svým zákazníkům prvotřídní komfort. Bohaté užití přírodních i technických materiálů, špičkové vybavení a individuální design jsou jejich nezaměnitelnými rysy. Kuchyně INFINI nabízí praktický luxus a vysoký uživatelský komfort za relativně dostupnou cenu. Výrobky INFINI jsou určeny pro ty, kdo nechtějí kupovat levné věci v kategorii spotřebního zboží s časově omezenou hodnotou. Nejenom, že kuchyně vyrábíme , ale také v nich vaříme a tím získáváme dlouhodobé zkušenosti v oblasti využívání kuchyňského komfortu. Každá kuchyně je originál. Rozdíl je v nás. V naší invenci, znalostech a zkušenostech.

moderni kuchyn 3 cela kuchyn 2

Příklady realizací

kuchyne

Realizace kuchyně SALSA

Kombinace přírodního vzhledu s černými úchytkami v hraně dveří umocňuje a zároveň podtrhuje komfortní pracovní ostrov z umělého kamene SILESTONE, který je vybaven mycím centrem i varnou deskou s integrovaným odsavačem par.

13 tom9610 kopie

Realizace kuchyně BEATRIS

Pocit domácí pohody a klidu je spojen s jednoduchostí sestavy a jejich tvarů. V kuchyni bylo zachováno co nejvíce pracovní plochy, proto se stala velmi praktickou i v tak malém prostoru.

20 tom7808 kopie

Realizace kuchyně DALIA 2

Působivá kombinace s měděným kovem a moderními barvami s extravagantní tmavou pracovní deskou a doplňující stěrkou na stěnách je odvážným vyjádřením moderní kuchyně.

38 satni skrin1

Interiéry na míru INFINI

Máme obrovskou úctu k přírodě. Převzali jsme přírodu od našich předků a cítíme povinnost předat ji dalším generacím v co nejlepším stavu. Ekologie tedy hraje v našem konceptu novodobého bydlení velkou roli.

Každý domov, který stavíme, je ekologicky maximálně šetrný – vzniká z různých obnovitelných materiálů. Mezi nimi hraje prim dokonale vysušené a opracované dřevo z jesenických smrků. Ty během růstu na místních stráních vážou oxid uhličitý ze vzduchu a zároveň uvolňují kyslík. Jak ale stárnou, přijímají oxidu uhličitého stále méně, a nakonec začnou odumírat. Proto je pro životní prostředí tak důležité využívat dřevo i jako stavební materiál – čím více dřevostaveb postavíme, tím více se zasadíme o ochranu klimatu.

Naše domy jsou navíc energeticky velice úsporné – od nízkoenergetických přes ty s téměř nulovou spotřebou energie až po pasivní, jejichž spotřeba může být pokryta jen z obnovitelných zdrojů.

Příklady realizací

55 satni skrin5

Realizace šatní skříně

Další část chodby navazující na předchozí zádveří šatní skříně se zásuvkovým pruhem je v jiné kombinaci tmavé barvy v antracitu. Na skříň navazuje sedací lavice pro zlepšení komfortu užívání chodby.

33 infini koupelna 3

Realizace koupelny 1

Sladění barev a jednoduchost řešení jsou hlavní priority tohoto návrhu koupelny. Byl zde použitý materiál s lakovaným povrchem kvůli zvýšené odolnosti nábytku proti zvýšené vlhkosti v koupelně.

48 infini koupelna 6

Realizace koupelny 4

Zajímavý designový tvar umyvadel podpořil jednoduchý a vkusný koupelnový nábytek. Rozmanité sestavení skříněk se odlišuje od běžně zarytých standardů koupelnového nábytku.

Váš domov vyrábíme zde v Rýmařově

Region se staletou tradicí zpracování dřeva v podhorské oblasti Jeseníků, nezlomná vůle, odolnost, pracovitost a cílevědomost jejich obyvatel jsou základním atributem budoucího úspěchu obchodní společnosti vyrábějící nábytek. Profesní zkušenost malého týmu pracovníků, který si stanovil náročný cíl pokračovat ve výrobě atraktivních, designově pokrokových, vysoce technicky vybavených a profesně propracovaných kuchyní pod značkou INFINI. Společně tak navazují na letitou tradici zručných a erudovaných nábytkářů tohoto malebného kraje Jesenického podhůří, lidí srostlých se dřevem, tak tradičním a typickým přírodním materiálem této oblasti s hlubokými lesy a mnohde ještě nedotčenou přírodou.

nahled 26

Kontaktuje nás

Zaujaly Vás dřevostavby od profíků z Rýmařova? Je na čase postavit tu Vaši!

  Osobní údaje budou naší společností zpracovávány v souladu s platným nařízením, bližší informace naleznete zde. Podmínky pro zasílání nabídek a jiných komerčních sdělení naleznete zde.

  Mohlo by Vás zajímat

  078 Domyrio 1 scaled 1

  Naše výroba

  Vítejte v novém výrobním závodě společnosti DOMYRIO. Technologicky nejmodernější výroba dřevostaveb.

  Bungalov 4+kk

  Bungalovy

  Objevte pohodlí a klid našich bungalovů
  zastoupených řadou EASY.

  007 Domyrio scaled 1 1

  O nás

  DOMYRIO navazuje na tradici řemeslníků z Rýmařova a okolí. Jejich umění při práci se dřevem přenášíme do 21. století prostřednictvím moderních technologií.