DOMYRIO - montované domy, DOMYRIO - montované dřevostavby

Typové domy

Naše montované domy jsou pravou volbou pro všechny, kdo ocení exkluzivitu, mimořádnou architekturu a spoustu prostoru.

Typové domy
1 / 7

Naše DOMYRIO

Vyberte si ten pravý

Typové domy
2 / 7

Naše výroba

Roboti dům vyměří, poskládají a sestaví s milimetrovou přesností

Naše výroba
3 / 7

Skladba konstrukcí

Perfektní tepelně izolační vlastnosti dřevostaveb DOMYRIO

Skladba konstrukcí
4 / 7

Proč DOMYRIO

Seznamte se s námi a naší filozofií staveb

O nás
5 / 7

Moderní technologie

Dřevostavby Domyrio je možné vybavit těmi nejmodernějšími technologiemi

Moderní technologie
6 / 7

Teplo Vašeho domova

Dřevostavby Domyrio je možné podle vašeho přání vybavit těmi nejmodernějšími systémy vytápění

Teplo Vašeho domova
7 / 7
Zjistěte VÍCE


Typ, či atyp?

Naše DOMYRIO

Stáhněte si náš katalog a nechte se vtáhnout do příběhu naší společnosti. Přečtěte si o našich kvalitách, postupech a technologiích a prohlédněte si naši nabídku typových domů. Do vytváření typových projektů jsme vložili mnoho energie a na výsledek jsme opravdu hrdí. Dokážeme však splnit i vaše odlišné představy o bydlení, jeho architektuře a designu. Vyberte si typové řešení nebo přijďte s vlastním návrhem, společně vytvoříme váš nový domov.

Typové domy

V naší nabídce jsme pro vás připravili stavby různých velikostí, tvarů a dispozičních řešení. Tyto domy vám rádi zrcadlově otočíme, upravíme dispozice nebo třeba tvar střechy. Jednotlivé domy umíme také zvětšovat či upravovat okna. Neváhejte nás kontaktovat.

Vybrat

Individuální domy

Nevyhovuje vám žádný z našich domů? Máte již vyprojektovaný dům a chcete ho postavit od nás? Pak nás neváhejte kontaktovat, rádi vám zpracujeme kalkulaci domu a dům zrealizujeme podle vašich plánů.

Vybrat


Proč Domyrio

Plníme Vaše sny

Každý dům je pro nás výzvou a následně i radostí. Jsme profesionálové, kteří se dřevostavbám věnují už mnoho let. Celé ty roky sbíráme zkušenosti pro vás, aby každá realizace byla krásná a dokonalá. Spojení zkušeností, moderní technologie a pečlivě zvládnuté montáže, to je základ vašeho i našeho úspěchu.

KVALITA

Dokonalý výsledek je o lidech, o jejich zkušenostech, o jejich vedení a přístupu. Takoví jsme my, nachystaní řešit vaše požadavky a přání. A v pozadí zase ty dokonalé stroje, které nám v tom významně pomáhají a 3D programy, které nám umožní přesně vyprojektovat váš dům.

POUŽITÉ TECHNOLOGIE

Stavět výrobní závod na zelené louce znamená nemít svázané ruce. Nebyli jsme omezeni prostorem a mohli jsme si dovolit ty nejlepší technologie pro výrobu dřevostaveb. Naše výrobní linka pracuje přesně a efektivně, nezná únavu a z nul a jedniček v počítači vytvoří váš krásný nový domov.

NADČASOVOST

Spojili jsme síly s respektovanou architektonickou kanceláří a výsledem jsou typové domy s praktickou a promyšlenou dispozicí. Moderní vzhled domů, velké prosklené plochy oken, propojení jednotlivých místností s relaxací na zahradě, toto vás bude těšit ještě mnoho let po nastěhování.

PŘIPRAVENO K NASTĚHOVÁNÍ

Jsme připraveni dodat vám dům v různých stupních vybavení, ale ruku na srdce, kdo by nechtěl rychle bydlet. Zařídíme vám i další služby, které se stavbou a vybavením domu souvisí tak, aby vaše první káva na terase byla co nejdříve.

Jsme Vám
k dispozici

Kde nás najdete

DOMYRIO s.r.o.
třída Hrdinů 1288/55,
795 01 Rýmařov

IČ:03565394
DIČ: CZ03565394

MAPA

Domluvte si schůzku

Spojte se s námi

+420 604 255 555
info@domyrio.cz

všechny kontakty

Kontaktujte
nás