DOMYRIO - montované domy, O nás, montované domy - DOMYRIO s.r.o.

Vize

Značka DOMYRIO navazuje na tradici řemeslníků z Rýmařova a okolí. Jejich um při práci se dřevem přenášíme do 21. století prostřednictvím moderních technologií. Chceme stavět domy, které budou zákazníkům sloužit desítky let – díky chytré architektuře nejenže splní jejich požadavky na příjemný život, ale budou zároveň ozdobou českých měst a vesnic. Ladíme proto každý jejich detail.

 

S respektem k přírodě

S respektem k přírodě

Máme obrovskou úctu k přírodě. Převzali jsme přírodu od našich předků a cítíme povinnost předat ji dalším generacím v co nejlepším stavu. Ekologie tedy hraje v našem konceptu novodobého bydlení velkou roli.

Každý domov, který stavíme, je ekologicky maximálně šetrný – vzniká z různých obnovitelných materiálů. Mezi nimi hraje prim dokonale vysušené a opracované dřevo z jesenických smrků. Ty během růstu na místních stráních vážou oxid uhličitý ze vzduchu a zároveň uvolňují kyslík. Jak ale stárnou, přijímají oxidu uhličitého stále méně, a nakonec začnou odumírat. Proto je pro životní prostředí tak důležité využívat dřevo i jako stavební materiál – čím více dřevostaveb postavíme, tím více se zasadíme o ochranu klimatu.

Naše domy jsou navíc energeticky velice úsporné – od nízkoenergetických přes ty s téměř nulovou spotřebou energie až po pasivní, jejichž spotřeba může být pokryta jen z obnovitelných zdrojů.


S respektem k lidem

S respektem k lidem

Kromě citlivého přístupu k životnímu prostředí hledáme také způsoby, jak rodinám usnadnit cestu k novému bydlení. To je důležité vždy, ale obzvláště to platí nyní, kdy ceny bytů a domů prudce rostou – proto dbáme na to, aby byly naše dřevostavby finančně dostupné.

Umožňuje nám to kombinace letitých znalostí práce se dřevem a moderních technologií. Dřevo a jiné obnovitelné materiály zpracováváme na nejmodernějších CNC strojích a jednotlivé díly vyrábíme na automatizovaných linkách systémem plošné prefabrikace. Díky maximální prefabrikaci odpadají lidské chyby – roboti dům vyměří a poskládají s milimetrovou přesností. Naši zkušení profesionálové pak na místě dům během několika dnů sestaví.


Náš příběh

Náš příběh

Každý člověk má jinou představu o životním prostoru, architektuře a designu. Naším úkolem je tyto představy splnit. I proto jsme na typových projektech spolupracovali s respektovanou architektonickou kanceláří – věnovali jsme jim hodně energie a na výsledek jsme opravdu hrdí. Jsou pravou volbou pro všechny, kteří ocení spoustu prostoru a promyšlená dispoziční řešení. Rádi ale rovněž pomáháme klientům vytvořit nový domov podle jejich individuálních návrhů.

Proto příběh DOMYRIO netvoříme jen my – každý den ho s námi píšou naši klienti

 

Naše výroba

Úplně nová výrobní hala, vybavená nejmodernější technologií firmy Weinmann spolu s 3D projektováním nám umožňuje proměnit ve skutečnost všechny smělé plány našich zákazníků.
 Naše výrobaWe are at your
disposal

WHERE TO FIND US

DOMYRIO s.r.o.
třída Hrdinů 1288/55,
795 01 Rýmařov
MAP

Manufactory
DOMYRIO s.r.o.
třída Hrdinů 1288/55,
795 01 Rýmařov
MAP

MAKE AN APPOINTMENT

GET IN TOUCH WITH US

+420 604 255 555
info@domyrio.cz

All contacts

Contact
us