DOMYRIO - montované domy, Naše výroba, montované domy - DOMYRIO s.r.o.

Naše výroba

Úplně nová výrobní hala (vybavená nejmodernější technologií firmy Weinmann) nám spolu s 3D projektováním umožňuje proměnit ve skutečnost všechny smělé plány našich zákazníků. Díky maximální prefabrikaci domu ve výrobě odpadá lidská chyba. Přesné, moderní, počítači řízené stroje dům vyměří, poskládají a sestaví s milimetrovou přesností. A náš zkušený tým vám tuto dokonalou skládačku na místě během pár dnů sestaví. Pojďte s námi nahlédnout do výrobní haly a sledovat koncert lidí a strojů…

V krásné moravskoslezské přírodě jsme postavili zcela novou výrobní halu a vybavili ji nejmodernější, plně automatizovanou technologií oceňované německé firmy Wienmann, která nám umožňuje proměňovat všechny smělé plány našich zákazníků ve skutečnost. Díky maximální míře strojové prefabrikace jednotlivých částí domu ve stabilním, bezprašném prostředí našeho závodu odpadá riziko nepřesností způsobených lidskou nedokonalostí. Nejtěžší práci jsme přenechali strojům a minimalizovali riziko lidské chyby. Dokonalost a bezvadnost našich dřevostaveb zajišťují sofistikované, počítačem řízené technologie, kteří jednotlivé části domu ve 3D modelech naprojektují, vyměří, poskládají a sestaví s milimetrovou přesností. Jako jediní u nás jsme navíc schopni nabídnout počítačem řízené procesy foukání izolací, jež jsou zárukou maximální možné kvality dodávaných stavebních materiálů a garantují výjimečnou úspornost našich dřevostaveb a jejich dlouhou životnost.

Na ploše téměř 8000 m2 se v rekordně krátkém čase rodí precizně opracované segmenty našich dřevostaveb, které tým zkušených odborníků následně během několika málo dnů pouze zkompletuje na místě stavby. Díky unikátní organizaci výroby, maximální míře automatizace obráběcích procesů a milimetrové přesnosti moderních obráběcích strojů dokážeme vyrobit dokonalou skládačku domu ze dřeva již během pouhých 3 až 5 dnů. Za rok jsme tak připraveni dodat na vaše stavební parcely až 200 unikátních domů ze dřeva v nejvyšší možné kvalitě.

Jsme si vědomi, že dokonalé domy, ve kterých se skvěle bydlí, se rodí tam, kde se skvěle pracuje. Vedle špičkových technologií ve výrobní hale proto nezapomínáme ani na optimální pracovní prostředí pro naše zaměstnance. Náš sehraný tým tvoří profesionálně vyškolení dřevostavbaři, kteří dobře vědí, že i tradiční řemeslo má svou moderní podobu.

Pojďte s námi nahlédnout do výrobní linky budoucnosti. Vítejte v novém výrobním závodě společnosti DOMYRIO.
We are at your
disposal

WHERE TO FIND US

DOMYRIO s.r.o.
třída Hrdinů 1288/55,
795 01 Rýmařov
MAP

Manufactory
DOMYRIO s.r.o.
třída Hrdinů 1288/55,
795 01 Rýmařov
MAP

MAKE AN APPOINTMENT

GET IN TOUCH WITH US

+420 604 255 555
info@domyrio.cz

All contacts

Contact
us