DOMYRIO - montované domy, Kariéra, montované domy - DOMYRIO s.r.o.

Kariéra v DOMYRIO

Zajímá Vás obchod? Chcete dělat práci, která není každý den stejná? U nás nepotřebujete odborné vzdělání, certifikáty nebo spoustu titulů. Hledáme lidi s energií a obchodním duchem, které baví práce s lidmi, mají blízko k prodeji realit a tah na branku.

Přehled pracovních pozic

Kdo jsme?

Jsme ryze česká a moderní společnost DOMYRIO se sídlem v Rýmařově. Zabýváme se výstavbou dřevostaveb na klíč, ale i dle individuálních požadavků zákazníka. Na trh přinášíme dřevostavby, které mají mimořádnou architekturu. Naše filozofie podnikání je jednoduchá. S mnohaletým know-how práce se dřevem, špičkovými technologiemi a respektem k okolí i lidem, stavíme poctivé domy, které budou dělat radost našim zákazníkům, ale i dalším generacím.

Naší předností jsou inovace a nejmodernější technologická řešení. Dřevostavby DOMYRIO vznikají ve špičkovém výrobním závodě, který je vybaven technologií německé firmy Wienmann. Díky prefabrikaci dodáváme stavby na klíč během několika týdnů. Dřevostavby DOMYRIO mají výjimečný a nadčasový design. Jsou navrženy dle aktuálních trendů, které jsou zákazníky velmi žádané – promyšlená dispoziční řešení, spousta světla, kombinace dřeva a hybridních materiálů. To vše v prvotřídní kvalitě a zpracování.

 

Více o nás

 

Aktuální volné pozice

Chcete posílit náš tým?

Napište nám, nebo zavolejteWe are at your
disposal

WHERE TO FIND US

DOMYRIO s.r.o.
třída Hrdinů 1288/55,
795 01 Rýmařov
MAP

Manufactory
DOMYRIO s.r.o.
třída Hrdinů 1288/55,
795 01 Rýmařov
MAP

MAKE AN APPOINTMENT

GET IN TOUCH WITH US

+420 604 255 555
info@domyrio.cz

All contacts

Contact
us