DOMYRIO - montované domy,Naše DOMYRIO

Věnovali jsme mnoho energie na vytváření našich typových projektů a na tento výsledek jsme opravdu hrdí. Ovšem co člověk, to jiná představa o životním prostoru, architektuře a designu. Ponořte se do našich typových řešení nebo přijďte s vlastním návrhem, společně vytvoříme váš nový domov.

Typové domy

V naší nabídce jsme pro vás připravili stavby různých velikostí, tvarů a dispozičních řešení. Tyto domy vám rádi zrcadlově otočíme, upravíme dispozice nebo třeba tvar střechy. Jednotlivé domy umíme také zvětšovat či upravovat okna. Neváhejte nás kontaktovat.

Vybrat

Individuální domy

Nevyhovuje vám žádný z našich domů? Máte již vyprojektovaný dům a chcete ho postavit od nás? Pak nás neváhejte kontaktovat, rádi vám zpracujeme kalkulaci domu a dům zrealizuje podle vašich plánů.

Vybrat


Proč Domyrio

Plníme Vaše sny

Každý dům je pro nás výzvou a následně i radostí. Jsme profesionálové, kteří se dřevostavbám věnují už mnoho let. Celé ty roky sbíráme zkušenosti pro vás, aby každá realizace byla krásná a dokonalá. Spojení zkušeností, moderní technologie a pečlivě zvládnuté montáže, to je základ vašeho i našeho úspěchu.

KVALITA

Dokonalý výsledek je o lidech, o jejich zkušenostech, o jejich vedení a přístupu. Takoví jsme my, nachystaní řešit vaše požadavky a přání. A v pozadí zase ty dokonalé stroje, které nám v tom významně pomáhají a 3D programy, které nám umožní přesně vyprojektovat váš dům.

PŘIPRAVENO K NASTĚHOVÁNÍ

Jsme připraveni dodat vám dům v různých stupních vybavení, ale ruku na srdce, kdo by nechtěl rychle bydlet. Zařídíme vám i další služby, které se stavbou a vybavením domu souvisí tak, aby vaše první káva na terase byla co nejdříve.

POUŽITÉ TECHNOLOGIE

Stavět výrobní závod na zelené louce znamená nemít svázané ruce. Nebyli jsme omezeni prostorem a mohli jsme si dovolit ty nejlepší technologie pro výrobu dřevostaveb. Naše výrobní linka pracuje přesně a efektivně, nezná únavu a z nul a jedniček v počítači vytvoří váš krásný nový domov.

NADČASOVOST

Spojili jsme síly s respektovanou architektonickou kanceláří a výsledem jsou typové domy s praktickou a promyšlenou dispozicí. Moderní vzhled domů, velké prosklené plochy oken, propojení jednotlivých místností s relaxací na zahradě, toto vás bude těšit ještě mnoho let po nastěhování.Jsme Vám
k dispozici

Kde nás najdete

DOMYRIO s.r.o.
třída Hrdinů 1288/55,
795 01 Rýmařov
MAPA

VÝROBA
DOMYRIO s.r.o.
třída Hrdinů 1288/55,
795 01 Rýmařov
MAPA

Domluvte si schůzku

Spojte se s námi

+420 604 255 555
info@domyrio.cz

všechny kontakty

Contact
us