DOMYRIO - montované domy, Výhody stavby na klíč | DOMYRIO - montované domy

Výhody stavby na klíč

Vyrobíme. Přivezeme. Postavíme. Vybavíme. Zamkneme. A dáme vám klíče do ruky. Na vás pak už jenom bude, abyste se v novém domě rozkoukali a co nejrychleji zabydleli.

Tak přesně po téhle cestě k vlastnímu bydlení vás provede spolehlivá dodavatelská a stavební firma. My ve společnosti DOMYRIO tuhle cestu známe a rádi vám ukážeme, co všechno vás na ní čeká a jaké výhody taková dřevostavba na klíč přináší.

Naše výroba

A je to! Nebo ještě ne?

Pokud se rozhodnete pro pořízení a realizaci nového domu - v našem případě se podíváme na oblíbenou a úspornou dřevostavbu -, máte hned několik možností, v jakém stupni vyhotovení si ji přeberete.

Roli v této volbě mohou hrát přirozeně finance: za méně peněz od nás můžete například získat „UZAVŘENOU HRUBOU STAVBU“ svého nového domu, kterou si následně můžete svépomocí dokončit. Další práce vás, i když v menším rozsahu, čekají i u dalších dvou kompletnějších, ale nikoli zcela hotových variant staveb. Zejména bude třeba dodělat vnitřní vybavení, případně ještě dokonce položit podlahy či obklady.

Tyto práce přirozeně také nebudou zadarmo, a to ani v případě, že větší část práce zvládnete odvést sami. Do rozpočtu je navíc třeba zahrnout nejen materiál, ale také služby například služby stavebně technického dozoru, který dohlédne na kvalitu stavby a realizace. Celkový rozpočet se tím nepochybně navýší a individuální dokončování zabere nemálo času.

Jistota na klíč

A toho není nikdy nazbyt. Velkým lákadlem (dřevo)stavby „NA KLÍČ“ tak bývá pro mnohé zákazníky zejména úspora času. Nejedná se však zdaleka o výhodu jedinou. Za své peníze totiž získáváte vybavený dům, jenž je připraven k okamžitému nastěhování.

Budete mít vymalováno, chybět nebudou žádné dveře ani kliky, položené budou všechny podlahy, obklady, na svém místě najdete vnitřní schodiště, ale také další kompletní vnitřní vybavení, jako jsou vestavěné skříně. V koupelně nebude chybět fungující sanitární technika a kuchyně bude vybavena veškerými spotřebiči, které jste si vybrali.

Architektonické služby

Realizace domu na klíč navíc zahrnuje spoustu dalších nezbytných kroků a aktivit, z nichž mnohé bylo třeba podniknout ještě před zahájením samotné stavby: od návrhu domu, přes vypracování projektové dokumentace až po součinnost při jednáních na pozemkovém úřadě a zajištění stavebně technického dozoru.

Dům na klíč totiž není pouze „hotový“, ale také plně a řádně zkolaudovaný, což novým obyvatelům garantuje, že jej mohou využívat zcela bez obav.Easy 96 Easy 96

Easy 96

Užitná plocha: 96.5 m2 (4+kk)
Cena od: 2.507.500 Kč

DetailyTen se mi líbí
City 139 City 139

City 139

Užitná plocha: 139.2 m2 (4+kk)
Cena od: 3.702.200 Kč

DetailyTen se mi líbí
Easy 68 Easy 68

Easy 68

Užitná plocha: 67.9 m2 (3+kk)
Cena od: 1.992.000 Kč

DetailyTen se mi líbí

Klíčové výhody dřevostavby na klíč

Pokud všechny odborné práce svěříte do rukou profesionálů, můžete se spolehnout na kvalitně odvedenou práci realizovanou ve velmi krátkém čase. Takovéto kombinace byste přitom při stavbě či dodělávkách svépomocí dosáhli jen obtížně.

Dodavatelská a stavitelská firma má bezvadně zajištěn kompletní dodavatelský a řemeslnický řetězec návazných prací, neboť dobře ví, že skvěle zvládnutá logistika je jedním z klíčových aspektů pro úspěšnou, kvalitní a rychlou realizaci jakékoli stavby.

Moderní firmy při realizaci domu na klíč navíc pečlivě dbají na hospodárné využití materiálů a snaží se vždy pracovat s ohledem na životní prostředí. U dřevostaveb to přitom platí dvojnásob, neboť jejich zhotovitelé si velmi dobře uvědomují, jaké výhody a možnosti dřevo jako stavební materiál přináší.

Kontaktujte násJsme Vám
k dispozici

Kde nás najdete

DOMYRIO s.r.o.
třída Hrdinů 1288/55,
795 01 Rýmařov

IČ:03565394
DIČ: CZ03565394

MAPA

Domluvte si schůzku

Spojte se s námi

+420 604 255 555
info@domyrio.cz

všechny kontakty

Kontaktujte
nás