DOMYRIO - montované domy, Proč v době inflace investovat do vlastního bydlení | DOMYRIO - montované domy

Proč v době inflace investovat do bydlení

V nestabilních časech bývá dobré poohlédnout se po nějakých jistotách. Co přetrvá? Co časem získá na hodnotě? Co se vyplatí? Pokud hledáte investici, která obstojí v každém ročním období, zvažte, zda své peníze nevložit do dřeva. Ne, nekupujte hned celý les. Raději vsaďte na kvalitní dřevostavbu!

 

Neklidné časy, jistá budoucnost

Obliba investic do vlastních nemovitostí v tuzemsku dlouhodobě vykazují stoupající tendenci. Vlastní nemovitost se v našem prostředí stala nejoblíbenější variantou bydlení: podle nedávných průzkumů více než polovina Čechů stále považuje koupi nemovitosti za primární investiční nástroj a zhruba 15% také do nemovitostí reálně investuje.

Důvodů obliby vlastního bydlení je nepochybně více, ale tradiční konstantou je skutečnost, že nemovitosti umějí uchovat svou hodnotu po dlouhá desetiletí. Navíc se jedná o investici bezpečnou a stabilní.

Dokonce i se stoupající inflací obvykle ceny nemovitostí rostou, neztrácejí tedy na své hodnotě a finanční prostředky do nich vložené naopak dokáží před inflací spolehlivě ochránit. Reálná hodnota investovaných peněz proto bude v průběhu času vyšší, než pokud byste je nechali uložené v bance.

O nás


Country 95

Vytáhněte projekty ze šuplíku

Vlastní nemovitost má jednu zjevnou a nepopiratelnou výhodu: lze v ní bydlet. A bydlet v ní budou moci i další generace vaší rodiny. Není ovšem nemovitost jako nemovitost. Vyplatí se proto ještě před jejím pořízením uvažovat o tom, jak by mělo bydlení, do nějž vkládáte své finance, vypadat.

Ideálním řešením pro dobrou investici totiž jsou individuální architektonické projekty, které odpovídají vašim požadavkům, nárokům a představám. Na výběr máte přirozeně také širokou škálu promyšleně navržených typových domů, ale u společnosti DOMYRIO můžete své plány rozvinout i podle svého.

Katalog domů

A vybírat si můžete, i pokud se rozhodnete pro dům ze dřeva. Vyplatí se ovšem spolehnout na profesionály a využít služeb zkušených architektů, například z brněnského studia AID, kteří vám pomohou navrhnout dřevostavbu na míru.

Kvalitní architektura je totiž jedním z podstatných aspektů, který dokáže cenu vaší nemovitosti v budoucnu výrazně zhodnotit.

Architektonické služby

Na místě záleží

Důležitým aspektem při rozhodování o tom, jakým způsobem investovat do vlastní nemovitosti, je rovněž její umístění. Pečlivě proto zvažte, kde si své nové bydlení postavíte. Na správném výběru místa totiž záleží i další zhodnocení vaší investice v budoucnu.

Vhodnou volbou lokace nového domu můžete jeho hodnotu v průběhu let výrazně navýšit. Obzvláště pokud budete od počátku brát v úvahu dispoziční řešení pozemku, orientaci a začlenění domu do okolní krajiny i jeho vazbu na aktuální zastavěnost i do budoucna plánovaný místní rozvoj.Country 87 Country 87

Country 87

Užitná plocha: 87 m2 (3+kk)
Cena od: 2.792.900 Kč

DetailyTen se mi líbí
City 144 City 144

City 144

Užitná plocha: 144 m2 (5+kk)
Cena od: 3.817.800 Kč

DetailyTen se mi líbí
Exclusive 190 Exclusive 190

Exclusive 190

Užitná plocha: 190 m2 (5+kk)
Cena od: 4.790.800 Kč

DetailyTen se mi líbí

 

Vlastní dřevostavba ušetří

Bydlení ve vlastní, nové postavené nemovitosti přináší ale ještě další jistoty: jako majitelé nemovitosti máte právo rozhodovat o jejím využití, nehrozí vám tedy například nečekané zvýšení nájmu či ukončení nájemní smlouvy pronajímatelem. Svůj dům navíc velmi dobře znáte. Je takový, jak jste si jej vysnili a vybrali. Při vhodně zvoleném typu nemovitosti – například pokud se rozhodnete k pořízení nízkoenergetické dřevostavby - máte také jistotu, že ani zvyšující se ceny energií vás nepřekvapí, neboť provozní náklady kvalitních domů ze dřeva patří k nejnižším možným.

U nových dřevostaveb si navíc můžete být jisti, že svou nemovitost získáte ve velmi krátkém čase od samotné investice. Společnost DOMYRIO vám je schopna nové bydlení postavit dříve než za čtvrt roku po vyřízení všech potřebných úředních formalit.

A pokud byste případně chtěli v budoucnu svou dřevostavbu pronajmout, pak nové nájemníky najdete velmi snadno, neboť po kvalitním bydlení je poptávka stále vysoká.

Tak už víte, proč se sázka na dřevo vyplatí?

Kontaktujte násJsme Vám
k dispozici

Kde nás najdete

DOMYRIO s.r.o.
třída Hrdinů 1288/55,
795 01 Rýmařov

IČ:03565394
DIČ: CZ03565394

MAPA

Domluvte si schůzku

Spojte se s námi

+420 604 255 555
info@domyrio.cz

všechny kontakty

Kontaktujte
nás