DOMYRIO - montované domy, Postavte si dům na klíč ze dřeva | DOMYRIO - montované domy

Postavte si dům na klíč ze dřeva, vyplatí se to!

Dřevostavba má obrovskou výhodu v rychlosti výstavby a ve vyřešení všech problematických detailů ve výrobním závodě. Protože se při výstavbě využívá prefabrikace a špičkové technologie, odpadají další náklady při stavbě domu, které jsou při běžných stavařských pracích velmi časté. S pořízením dřevostavby na klíč ušetříte také za energie.

Postavte si dům na klíč ze dřeva, vyplatí se to!

Dřevostavby uleví vaší peněžence i přírodě

Při realizaci třeba dřevěného bungalovu na klíč DOMYRIO máte možnost ekonomické a ekologické výstavby s použitím přírodních a obnovitelných materiálů. Díky tomu bude váš nový domov nositelem podstatně menší emisní stopy.

Dobře zateplené vnější stěny stavby dokážou snížit náklady na vytápění domu nebo jeho klimatizaci. Zhruba 70 % spotřeby energie v domácnostech představuje vytápění, zbytek tvoří ohřev teplé vody, osvětlení, spotřebiče a další. V úsporných domech, mezi něž patří i dřevostavby, však spotřeba energie na vytápění nemusí být zdaleka tak vysoká. Právě náklady na vytápění jsou v průměru o 30 % nižší než u zděných domů.

Prohlédnout katalog

Domy pro příští generace

Montované domy na bázi dřeva jsou z hlediska životnosti plně srovnatelné se stavbami z jiných materiálů. Skutečně platí, že dřevostavby přetrvávají po generace. Je potřeba se ale o stavbu starat, tak jako o domy, které jsou postaveny z tradičních materiálů. Základním předpokladem dlouhé životnosti domu je, aby byl navržen a realizován odborníky. Zkušení dřevostavbaři z DOMYRIO mají dlouholeté zkušenosti práce se dřevem a váš sen o novém domově přemění s radostí ve skutečnost.Easy 85 Easy 85

Easy 85

Užitná plocha: 85.5 m2 (3+kk)
Cena od: 2.195.700 Kč

DetailyTen se mi líbí
Easy 99 Easy 99

Easy 99

Užitná plocha: 99 m2 (5+kk)
Cena od: 2.442.500 Kč

DetailyTen se mi líbí
Country 142 Country 142

Country 142

Užitná plocha: 96.8 m2 (6+kk)
Cena od: 3.756.000 Kč

DetailyTen se mi líbí

Pohlídejte si vlhkost

  • Velmi důležité je ochránit konstrukci od vlhkosti. Základem každé dřevostavby DOMYRIO jsou bezchybné konstrukční detaily a skladba obálky, která zajistí ochranu před zemní vlhkostí, zatékáním srážkové vody a vnikáním vzdušné vlhkosti do konstrukce.
     
  • Správné větrání je také základem pro zdravé a komfortní vnitřní klima. Využít můžete řízené větrání s rekuperací, které zajistí stále čerstvý a zdravý vzduch, 24 hodin denně, po celý rok. Toho lze dosáhnout za pomoci optimálně navrženého a kvalitně provedeného systému řízeného větrání s rekuperací.
     
  • Vzájemně dokonale sladěné součásti systému totiž přivádí nepřetržitě do interiéru čerstvý, čistý vzduch a odvádí ten vydýchaný, spotřebovaný. Díky vysoce účinné rekuperaci tepla (až 95 %) lze zajistit velké úspory nákladů na vytápění.

Moderní technologie

Dřevostavba odolá otřesům lépe než zděný dům

Věděli jste také, že ze seismologického hlediska je dřevostavba nejvhodnější a nejbezpečnější typ stavby? Může za to pevnost a pružnost dřeva. Zatímco zděné materiály mají při vibracích tendenci praskat a bortit se, dřevostavbám otřesy téměř nevadí, a jsou proto mnohonásobně odolnější než zděné domy.

Prohlédnout katalogJsme Vám
k dispozici

Kde nás najdete

DOMYRIO s.r.o.
třída Hrdinů 1288/55,
795 01 Rýmařov

IČ:03565394
DIČ: CZ03565394

MAPA

Domluvte si schůzku

Spojte se s námi

+420 604 255 555
info@domyrio.cz

všechny kontakty

Kontaktujte
nás