Patrový dům 6+kk

7 týdnů ke klíčům

Že se dům nedá postavit za dobu kratší, než jsou letní školní prázdniny? Ale dá! Tak počítejte s námi… Jakmile si svůj bungalov u spolehlivého dodavatele vyberete, podepíšete smlouvu a necháte postavit základovou desku, máte klíče k novému bydlení na dosah.

Stavba v praxi

Rychlost realizace ovšem osvědčeným dodavatelům nijak nebrání v tom, aby v každém kroku výroby i následné stavby domu kontrolovali kvalitně odvedenou práci a dohlédli na precizní zpracování všech detailů. Vy tak máte jistotu. že se nastěhujete do dokonalého domu připraveného k dlouholetému bydlení.

Je to snadné, je to EASY

Typová řada bungalovů od společnosti DOMYRIO nese příznačné označení – EASY. Stavba domu ze dřeva v podání profesionálů se opravdu může zdát snadná. Základem je ovšem automatizovaná výroba a následná bezchybná kompletace jednotlivých segmentů, které vyžadují velkou zkušenost. 

Bungalovy nabízejí jednoduchost, aniž by se ovšem musely vzdávat praktičnosti a elegance. Menší bungalov ze dřeva může být příjemným rekreačním bydlením. větší nabídne plnohodnotné bydlení pro celou rodinu. 

Při plánování svého bungalovu ale nezapomeňte na to, aby vám na pozemku zbyl dostatek prostoru pro zahradu, abyste mohli využít všech výhod, které bydlení v této tradiční stavbě nabízí. 

A věděli jste, že jednou z výhod jednopodlažního bydlení je také skutečnost, že je do značné míry bezbariérové?

Easy 105

105 m² | 4+kk
Cena od: 2 816 100 Kč

Bungalov 4+kk

Easy 105

105 m² | 4+kk
Cena od: 2 816 100 Kč